Polecamy
Pisuar czy WC?
Dom

Pisuar czy WC?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeszcze kilka lat temu pisuar kojarzył się nam z miejscem tylko i wyłącznie w publicznych łazienkach. Dzisiaj natomiast znajduje on zastosowanie już w wielu domach. Obecnie w wielu domach spotkamy już łazienki wyposażone nie tylko w bidet, ale także dodatkowo w pisuar i w dzisiejszych czasach nie powinien to już nikogo dziwić.

 

Czy warto zamontować pisuar w domu, czy wystarczy tylko wc?

 

Nadal większości ludzi pisuar kojarzy się tylko i wyłącznie z miejscem publicznym takim jak restauracja, stacje benzynowe czy szkoły. Jednak jeśli mamy możliwość, aby zamontować w swoim domu pisuar i zdecydowaną większość domowników wypełniają mężczyźni, to takie urządzenie będzie bardzo dobrym rozwiązaniem.

Możemy je zamontować w łazience obok naszej standardowej toalety albo też w innym oddzielnym pomieszczeniu. Oczywiście, zanim zdecydujemy się na jego montaż, musimy dobrze zastanowić się, czy będzie on używany przez domowników.

Jedną z głównych zalet pisuaru jest to, iż nie zajmuje on zbyt wiele miejsca w domu i wystarczy zamontować go na ścianie czy też na stelażu podobnie jak montuje się deskę sedesową. Decydując się na montaż pisuaru tuż obok głównej łazienki warto oddzielić go specjalną przegrodą.

Pisuar jest bardzo dobrym rozwiązaniem, kiedy w naszym domu organizowane są częste przyjęcia i różnego rodzaju imprezy, gdyż jest to wygodne korzystanie z toalety dla panów, a przy tym pomaga zaoszczędzić czas na sprzątaniu.

Standardowe wc natomiast wystarczy nam, kiedy w domu przeważają kobiety i korzystanie z pisuaru nie będzie należało do najczęstszych. Wtedy pisuar staje się tylko zbędnym urządzeniem, które będziemy musieli i tak utrzymywać w czystości.

Dlatego zanim zdecydujemy się na montaż wc lub pisuaru to warto uwzględnić wszystkie plusy i minusy, dzięki czemu prawidłowo zagospodarujemy wolną przestrzeń w łazience.

W okazyjnych cenach WC i pisuary w sklepie internetowym na przykład Adare znajdziesz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
W jakim celu przeprowadza się badania ultradźwiękowe?
W jakim celu przeprowadza się badania ultradźwiękowe?
W elementach wykonanych z metalu mogą pojawić się różnego rodzaju niezgodności. Należy je wykryć i wyeliminować już na etapie produkcji, […]
Na co zwrócić uwagę wybierając lampy do mieszkania?
Na co zwrócić uwagę wybierając lampy do mieszkania?
Wybór lamp do mieszkania to trudna sprawa. Jest tak wiele różnych stylów i typów lamp, że dokonanie wyboru może być […]
Czy włoskie ubrania są dobrej jakości?
Czy włoskie ubrania są dobrej jakości?
Wśród różnych popularnych stylów ubioru pochodzących z różnych części świata, można wymienić również ten wywodzący się z Włoch. Włosi słyną […]
Gdzie szukać antyków?
Gdzie szukać antyków?
Znudzeni i przytłoczeni nowoczesnymi gadżetami i meblami coraz częściej zwracamy się w stronę antyków. Rzeczywiście pozwalają one uczynić nasze domy […]
Ostatnie wpisy