Polecamy

Kamery sportowe – ranking

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Obecnie technologia rozwija się wręcz błyskawicznie, co z kolei przekłada się na fakt, że niełatwo jest wybrać odpowiednie urządzenia dla naszych potrzeb. Jakkolwiek jednak można sobie nieco ułatwić końcowy wybór poprzez kierowanie się różnego rodzaju rankingami i wskazówkami, które to pozwolą nam na dokonanie bardziej przemyślanego zakupu. Jeśli chcesz dowiedzieć się tego, jakie obecnie kamery sportowe są najlepsze, to koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią tego artykułu.

Ranking najlepszych kamer sportowych

Jeżeli mowa o kamerach sportowych to najlepszymi produktami są:

Lamax X8 Electra – świetnie nagrywa klipy w jakości Full HD, w 4K i 2K jest niska szybkość klatek, zaletą jest automatyczny obrót orientacji w czasie rzeczywistym, posiada tryb time-lapse, nagrywanie podwodne jest możliwe, posiada wbudowane Wi-Fi oraz wyświetlacz 1,5″, kąt widzenia obiektywu to 170°.

GoPro Hero 5 – urządzenie to pozwala na nagrywanie przy pomocy szerokokątnego obiektywu filmów w jakości UltraHD 4k wraz z cyfrową stabilizacją obrazu w 60 FPS. Trzy wbudowane mikrofony stereo pozwalają na eliminację szumów oraz sterowanie głosowe. Posiada ono dotykowy wyświetlacz LCD 2″, który został pokryty powłoką Corning Gorilla Glass.

ORLLO Xpro Touch – kamera ta posiada spory, 2-calowy dotykowy ekran podglądu. Posiada pilot bezprzewodowy na rękę i 12,4 Mpx sensor Sony wraz z obiektywem o 170 stopniowym polu widzenia, gyro-stabilizatorze, pomiarze punktowym, nagrywaniu spowolnionym oraz poklatkowym.
Xiaomi 4K – posiada sensor Sony IMX377, siedmiowarstwowy obiektyw oraz mocny procesor. Radzi sobie dobrze z nagrywaniem klipów w jakości 4K, a wszelkie ustawienia reguluje się wygodnie dzięki wyświetlaczowi o rozdzielczości 2,19″, ponadto jest to produkt bardzo lekki, który posiada masę funkcjonalności, takich jak dobry Bluetooth czy WiFi dwuzakresowe.

Artykuł napisany we współpracy ze sklepem Xblitz. Kamery sportowe, rejestratory jazdy, alkomaty w sklepie tym znajdziesz w atrakcyjnych cenach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
W jakim celu przeprowadza się badania ultradźwiękowe?
W jakim celu przeprowadza się badania ultradźwiękowe?
W elementach wykonanych z metalu mogą pojawić się różnego rodzaju niezgodności. Należy je wykryć i wyeliminować już na etapie produkcji, […]
Co ma największy wpływ na bezpieczeństwo jazdy samochodem?
Co ma największy wpływ na bezpieczeństwo jazdy samochodem?
Przemysł samochodowy każdego roku dostarcza na rynek tysiące nowych pojazdów. Na drogi na całym świecie codziennie wyjeżdżają miliony samochodów, busów […]
Różnice między papierosem elektronicznym a tradycyjnym?
Różnice między papierosem elektronicznym a tradycyjnym?
Jeszcze niecałe pięćdziesiąt lat temu tradycyjne papierosy cieszyły się bardzo dużą sympatią, można nawet powiedzieć, że były one modne. W […]
Jakie elementy samochodu odpowiadają za jego zawieszenie?
Jakie elementy samochodu odpowiadają za jego zawieszenie?
Samochód działa dzięki silnikowi generującemu moc, ale żeby mógł się on poruszać po drodze, energia musi być odpowiednio przekazywana. Jest […]
Ostatnie wpisy