Polecamy

Odzież do gastronomii – jak wybrać najlepszą?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy właściciel restauracji powinien zapewnić swoim pracownikom odpowiedni strój roboczy. Na co zwrócić uwagę przy wyborze takich ciuchów? I dlaczego warto postawić na odzież z nadrukiem reklamowym? Wyjaśniamy!

Jakich elementów garderoby szukać?

W profesjonalną odzież roboczą przede wszystkim należy zaopatrzyć kucharzy i pomocników kuchennych. W kuchni panują bowiem specyficzne warunki. Duża wilgotność, wysokie temperatury czy opary tłuszczu tylko jedne z wielu czynników, które mogą niszczyć osobiste ubrania pracowników. Aby zapewnić im odpowiednią higienę i pełne bezpieczeństwo, należy wyposażyć ich w solidne fartuchy kucharskie, najlepiej wiązane na szyi. Przepisy dotyczące higieny pracy w gastronomii nakazują również zakup przynajmniej jednej bluzy kucharskiej dla każdego pracownika zajmującego się obróbką żywności.

Kelnerów natomiast należy zaopatrzyć w specjalne zapaski kelnerskie – krótkie lub długie. W niektórych lokalach doskonale sprawdzają się fartuchy kelnerskie. 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Odzież gastronomiczna powinna być wytrzymała i wygodna. Najlepszym wyborem są produkty uszyte z naturalnych tkanin, a zwłaszcza z dobrej gatunkowo bawełny lub z materiałów zawierających jej domieszki. 

Warto postawić na gładkie elementy garderoby – pozbawione ozdób czy aplikacji. Jedynym urozmaiceniem powinien być nadruk reklamowy, czyli logo lub nazwa lokalu. Dlaczego odzież z nadrukiem to dobre rozwiązanie?

Dlaczego warto wzbogacić odzież roboczą o nadruk reklamowy?

Stroje robocze pracowników są elementem wizytówki całego lokalu. Wzbogacenie ich o nadruki reklamowe to świetny sposób na promocję marki. Nadruki wzmacniają wizerunek firmy. Są przejawem profesjonalnego podejścia do prowadzenia biznesu. 

Solidną odzież gastronomiczną z nadrukami kupisz w sklepie internetowym Strefa-logo. Propozycją firmy są fartuchy kelnerskie i kucharskie oraz zapaski w najróżniejszych kolorach. Nadruki tworzone są różnymi metodami – np. techniką haftu komputerowego. W sklepie zamówisz ubrania ze znakowaniem już od 10 sztuk. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
W jakim celu przeprowadza się badania ultradźwiękowe?
W jakim celu przeprowadza się badania ultradźwiękowe?
W elementach wykonanych z metalu mogą pojawić się różnego rodzaju niezgodności. Należy je wykryć i wyeliminować już na etapie produkcji, […]
O czym należy pamiętać podczas pisania pracy licencjackiej?
O czym należy pamiętać podczas pisania pracy licencjackiej?
Aby napisać pracę licencjacką, ważne jest, aby zastanowić się, w jaki sposób Twoje badania będą przekazywane innym. Twoja praca musi […]
Owady – jak wyprosić nieproszonych gości z naszego domu
Owady – jak wyprosić nieproszonych gości z naszego domu
W okresie letnim mamy zawsze do czynienia ze wzmożoną aktywnością uciążliwych owadów. Chodzi tutaj zwłaszcza o komary, muchy i meszki. […]
Obróbka metalu – za sprawą jakich urządzeń jest ona możliwa?
Obróbka metalu – za sprawą jakich urządzeń jest ona możliwa?
Obróbka metali to proces, który polega na kształtowaniu metalu w celu zaspokojenia konkretnych potrzeb. Proces obróbki metali często dzieli się […]
Ostatnie wpisy