Polecamy

Odzież do gastronomii – jak wybrać najlepszą?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy właściciel restauracji powinien zapewnić swoim pracownikom odpowiedni strój roboczy. Na co zwrócić uwagę przy wyborze takich ciuchów? I dlaczego warto postawić na odzież z nadrukiem reklamowym? Wyjaśniamy!

Jakich elementów garderoby szukać?

W profesjonalną odzież roboczą przede wszystkim należy zaopatrzyć kucharzy i pomocników kuchennych. W kuchni panują bowiem specyficzne warunki. Duża wilgotność, wysokie temperatury czy opary tłuszczu tylko jedne z wielu czynników, które mogą niszczyć osobiste ubrania pracowników. Aby zapewnić im odpowiednią higienę i pełne bezpieczeństwo, należy wyposażyć ich w solidne fartuchy kucharskie, najlepiej wiązane na szyi. Przepisy dotyczące higieny pracy w gastronomii nakazują również zakup przynajmniej jednej bluzy kucharskiej dla każdego pracownika zajmującego się obróbką żywności.

Kelnerów natomiast należy zaopatrzyć w specjalne zapaski kelnerskie – krótkie lub długie. W niektórych lokalach doskonale sprawdzają się fartuchy kelnerskie. 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Odzież gastronomiczna powinna być wytrzymała i wygodna. Najlepszym wyborem są produkty uszyte z naturalnych tkanin, a zwłaszcza z dobrej gatunkowo bawełny lub z materiałów zawierających jej domieszki. 

Warto postawić na gładkie elementy garderoby – pozbawione ozdób czy aplikacji. Jedynym urozmaiceniem powinien być nadruk reklamowy, czyli logo lub nazwa lokalu. Dlaczego odzież z nadrukiem to dobre rozwiązanie?

Dlaczego warto wzbogacić odzież roboczą o nadruk reklamowy?

Stroje robocze pracowników są elementem wizytówki całego lokalu. Wzbogacenie ich o nadruki reklamowe to świetny sposób na promocję marki. Nadruki wzmacniają wizerunek firmy. Są przejawem profesjonalnego podejścia do prowadzenia biznesu. 

Solidną odzież gastronomiczną z nadrukami kupisz w sklepie internetowym Strefa-logo. Propozycją firmy są fartuchy kelnerskie i kucharskie oraz zapaski w najróżniejszych kolorach. Nadruki tworzone są różnymi metodami – np. techniką haftu komputerowego. W sklepie zamówisz ubrania ze znakowaniem już od 10 sztuk. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
W jakim celu przeprowadza się badania ultradźwiękowe?
W jakim celu przeprowadza się badania ultradźwiękowe?
W elementach wykonanych z metalu mogą pojawić się różnego rodzaju niezgodności. Należy je wykryć i wyeliminować już na etapie produkcji, […]
Organizacja magazynu – jakie pojemniki sprawdzą się najlepiej?
Organizacja magazynu – jakie pojemniki sprawdzą się najlepiej?
W każdym magazynie kluczową rolę odgrywa umiejętna organizacja przestrzeni. Umożliwia bowiem efektywne, a przede wszystkim bezpieczne składowanie wszelkich towarów. Jednymi […]
Czy krzesła tapicerowane wciąż są popularne?
Czy krzesła tapicerowane wciąż są popularne?
Wiele osób zastanawia się nad stylowym urządzeniem salonu. Ta centralna część każdego domu powinna być wizytówką całego mieszkania. Poza tym […]
Z kim zostawić dziecko podczas pracy?
Z kim zostawić dziecko podczas pracy?
Znalezienie odpowiedzialnej niani dla dziecka do łatwych nie należy. Rodzicom zazwyczaj zależy, aby opiekunka była dyspozycyjna, kreatywna i nie posiadała […]
Ostatnie wpisy