Polecamy

Jakie obuwie pasuje do dżinsów

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiecie, że dżinsy na początku były spodniami typowo roboczymi i chodzili w nich tylko mężczyźni? Dobrze, że się to na przestrzeni lat zmieniło i teraz w dżinsach chodzą mężczyźni i kobiety, mali i duzi.

Jakie buty do dżinsów?

Dżinsy są spodniami uniwersalnymi. Ubieramy je, gdy pracujemy w biurze, w zakładzie produkcyjnym, w sklepie. Dzieci i młodzież chodzą w nich do szkoły oraz na zajęcia pozalekcyjne. Wystarczy tylko dobrać do nich dobre buty. No właśnie,a jakie obuwie pasuje do takich spodni?

Najbardziej powszechnym połączeniem wydaje się być połączenie dżinsów i butów sportowych. Bardzo dobrze z tego rodzaju spodniami wyglądają buty Adidas Quesence B37907. Takie zestawienie sprawi, że będziemy wyglądać elegancko i jednocześnie stylowo.

Sklep ze sneakersami znajdziecie w każdym centrum handlowym, więc możecie sobie takie buty kupić i cieszyć się ich wyglądem oraz wygodą noszenia. Oczywiście jest to strój bardzo nieformalny i do korporacyjnego biura raczej nie będzie odpowiedni.

Panowie pracujący w biurze do dżinsów muszą ubrać buty bardziej elegancje, niech to będą sztyblety lub pantofle. Panie mają większy wybór, gdyż do takich spodni pasują prawie każde damskie buty. Latem dobrym rozwiązaniem będą baleriny lub szpilki, a zimą kozaki, botki czy nawet śniegowce.

Dżinsy są idealne do noszenia na co dzień, a dobrze dobrane buty sprawią, że Wasz strój będzie mniej lub bardziej oficjalny. Pamiętajcie, aby zawsze dobierać strój odpowiednio do sytuacji i na przykład nie pójść w dżinsach i klapkach na przyjęcie firmowe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
W jakim celu przeprowadza się badania ultradźwiękowe?
W jakim celu przeprowadza się badania ultradźwiękowe?
W elementach wykonanych z metalu mogą pojawić się różnego rodzaju niezgodności. Należy je wykryć i wyeliminować już na etapie produkcji, […]
Kiedy są przydatne gadżety firmowe?
Kiedy są przydatne gadżety firmowe?
Gadżety firmowe są to przedmioty, których głównym celem jest zwrócenie uwagi w przystępny sposób na daną markę, korporację, towar lub […]
Suplementy – pomoc w budowaniu sylwetki
Suplementy – pomoc w budowaniu sylwetki
Świetna sylwetka to niejednokrotnie efekt wieloletniej pracy. Obecne trendy, które są popularyzowane w przede wszystkim w mediach stwarzają jednak dogodne […]
Imieninowe pomysły na prezenty dla wujka
Imieninowe pomysły na prezenty dla wujka
Podczas gdy imieniny są szczególnym wydarzeniem dla wujka, nie musisz wydawać dużo na prezent. W rzeczywistości najlepsze prezenty to często […]
Ostatnie wpisy