Polecamy

Różnice między papierosem elektronicznym a tradycyjnym?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeszcze niecałe pięćdziesiąt lat temu tradycyjne papierosy cieszyły się bardzo dużą sympatią, można nawet powiedzieć, że były one modne. W dzisiejszych czasach jednak coraz więcej osób kładzie nacisk na zdrowy tryb życia i rezygnuje z palenia. Co jednak w sytuacji, kiedy dopada głód tytoniowy lub po prostu palenie papierosów sprawia przyjemność? Z pomocą przychodzą papierosy elektroniczne, które od momentu pojawienia się na polskim rynku cieszą się coraz większą popularnością. 

„Chmura”, a dym

Wiele osób narzeka, że dym papierosowy ma nieprzyjemny zapach, a na dodatek pozostaje na ubraniach i włosach- tego problemu nie napotyka się paląc e-papierosy, zapach dymu, a raczej potocznie nazywanej chmury zależny jest od aromatu liquidu, który aktualnie posiadamy. Przy aromatach pozostańmy, ich wybór jest naprawdę olbrzymi! Od olejków smakowych (np.: czekolada, lub sernik), aż po olejek CBD.

Zestawiając koszta klasycznych papierosów z e-papierosem, można powiedzieć, że są porównywalne. W e-papierosie najbardziej obciążające kieszeń jest kupno samego urządzenia, musimy także pamiętać o konieczności wymiany zużywających się grzałek czy zaopatrzeniu się w nowe premixy z bazami nikotynowymi lub gotowe liquidy.

Wybierając papierosy tradycyjne, nie musimy się martwić o kompletowanie żadnego zestawu. Możemy także skręcić papierosa sami, korzystając z pełnego przekroju bibułek, szeroki ich wybór dostępny jest na stronie internetowej https://vaporshop.pl/pl/14-bibulki. Oraz różnego rodzaju tytoniu, naturalnego bądź aromatyzowanego, a także specjalnych mieszanek ziołowych.

E-papierosy sprawdzą się doskonale dla osób, które zastanawiają się nad rzuceniem palenia. W tradycyjnych papierosach dawka nikotyny jest charakterystyczna dla każdej marki i „mocy” papierosa, w elektronicznych kupujemy po prostu odpowiednią bazę nikotynową lub liquid z wybraną przez nas dawką. Dla osób, które nie chcą całkowicie rezygnować z palenia, ale równocześnie nie chcą nikotyny w swoim organizmie, idealnym rozwiązaniem będzie wybranie bazy z zerową zawartością wspomnianej substancji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
W jakim celu przeprowadza się badania ultradźwiękowe?
W jakim celu przeprowadza się badania ultradźwiękowe?
W elementach wykonanych z metalu mogą pojawić się różnego rodzaju niezgodności. Należy je wykryć i wyeliminować już na etapie produkcji, […]
W jakie palety powinny inwestować firmy transportowe?
W jakie palety powinny inwestować firmy transportowe?
Firmy zajmujące się transportem towarów mogą korzystać z wielu rodzajów palet. Warto dostosować typ oraz jakość nośników do rodzaju towaru, […]
Leczenie bezdechu sennego
Leczenie bezdechu sennego
Obturacyjny bezdech senny to dolegliwość polegająca na krótkotrwałym, ale wielokrotnym zatrzymywaniem przepływu powietrza przez drogi oddechowe. Chorzy mogą doświadczyć takich […]
Ostatnie wpisy